ul. Drukarska 38; 53-312 Wrocław
tel. 508 230 035; 71 332 90 42

Usługi

Protetyka stomatologiczna

Dział stomatologii zajmujący się odtwarzaniem braków zębowych, będący głównym profilem naszej działalności. Stosowane uzupełnienia protetyczne (ruchome, stałe) wykonywane są kompleksowo na miejscu przy bezpośredniej współpracy pacjent – lekarz – technik dentystyczny, co gwarantuje pracę na najwyższym poziomie i satysfakcję z końcowego efektu.

czytaj więcej

Chirurgia stomatologiczna

Jeden z kluczowych obszarów stomatologii, zajmujący się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych zębów. W naszym gabinecie oferujemy szeroki zakres zabiegów, stawiając przede wszystkim na zapewnienie komfortu naszym pacjentom. Niezwykle ważne są precyzja i indywidualne podejście do każdego przypadku.

czytaj więcej

Stomatologia zachowawcza

Leczenie zachowawcze ma na celu głównie zapobieganie powikłaniom i skutkom związanym z powstawaniem ubytków jakościowych zębów, czyli próchnicy. Podstawowe zabiegi wykonywane w naszym gabinecie w ramach stomatologii zachowawczej są związane z oczyszczeniem zębów z próchnicy oraz wypełnieniem ubytków światło utwardzalnym materiałem kompozytowym.

czytaj więcej

Estetyka twarzy

Botox - zabieg polegający na wstrzyknięciu do wybranych mięśni twarzy niewielkiej dawki oczyszczonej toksyny botulinowej typu A w roztworze soli fizjologicznej. Botox aplikuje się przy użyciu bardzo cienkiej igły, w kilku wyznaczonych wcześniej miejscach na twarzy.

czytaj więcej

dd